Podziękowania

Dziękujemy Mamie Poli za organizację warsztatów tańca hiszpańskiego (08.03.2018) To była super atrakcja!
Podziękowanie dla Dwójki Klasowej za lizaki w kształcie róży na Dzień Kobiet
Dziękuję Mamie Kamila za zdjęcia naszej klasy  ze szkolnej wigilii w legionowskim ratuszu
Dziękujemy Rodzicom Tomka za filmowanie i udostępnienie filmu ze szkolnej wigilii w legionowskim ratuszu
Dziękuję wszystkim Rodzicom za przygotowanie pyszności na klasową wigilię
Dziękujemy Pani Oldze - mamie Cyryla i Pani Kasi - mamie Oleny za ozdoby , a przede wszystkim za światełka na klasową choinkę. Teraz jest pięknie w naszej klasie.
Podziękowania dla Dwójki Klasowej i Pani Kasi za  zakręcone lizaki na Dzień Chłopaka (30.09.2017)
Serdecznie dziękuję Pani Kasi - mamie Dominika i  Pani Oldze - mamie Cyryla za wsparcie podczas wyjazdu na farmę Krzyczki (06.09.2017)
Dziękuję Pani Iwonie - mamie Kamila za organizację klasowego wyjazdu na farmę Krzyczki (06.09.2017)